Bestuur 41

der v.v. Ariston '80

persoonlijke foto's (1 of 7).jpg
Nwankwo Hogervorst
persoonlijke foto's (2 of 7).jpg
Vlei Blommers
persoonlijke foto's (3 of 7).jpg
Toke Camps
persoonlijke foto's (5 of 7).jpg
Karlijn van beekum
persoonlijke foto's (6 of 7).jpg
Julian visser
persoonlijke foto's (7 of 7).jpg
jan eggink
persoonlijke foto's (4 of 7).jpg
Bouwe van der poel

oud-besturen

Bestuur 40

Voorzitter: Amerens Bekkers
Secretaris: Anniek Kloosterziel
Penningmeester: Martin de Jong
Wedstrijdsecretaris A: Tom van Berkel
Wedstrijdsecretaris B: Cas Verhoeven
Vicevoorzitter: Isabel van Ommen

Commissaris Interne Zaken: Marilse Nouws

Bestuur 39

Voorzitter: Arjan Andeweg
Secretaris: Anna van den Hoek
Penningmeester: Ties Bongers
Wedstrijdsecretaris: Tomas Raaphorst
Vicevoorzitter: Laura Ahsmann
Commissaris Interne Zaken: Lotte Bodelier

Bestuur 38

Voorzitter: Mitchel Knipscheer
Secretaris: Ineke Lammers
Penningmeester: Tim van Zee
Wedstrijdsecretaris: Wilma Hiemstra
Vicevoorzitter: Arjan van Schendel
Commissaris Interne Zaken: Wim van der Meer

Bestuur 37

Voorzitter: Bob Dijkhuizen
Secretaris: Sietske Imming
Penningmeester: Misha Grift
Wedstrijdsecretaris: Hanna Lanwehr
Vicevoorzitter: Luuk van Koppen
Activiteitencoördinator: Laurens Kinkelaar

Bestuur 36

Voorzitter: David Knops
Secretaris: Laurens Kinkelaar
Penningmeester: Bob Dijkhuizen
Wedstrijdsecretaris: Dick Nieuwenhuizen
Vicevoorzitter: Peter Jamar
Activiteitencoördinator: Tessel Snijders Blok

Bestuur 35

Voorzitter: Viktor de Jonckheere
Secretaris: Jelle Kamsma
Penningmeester: David Knops
Wedstrijdsecretaris: Peter Jamar
Vicevoorzitter: Sanne Aarts
Activiteitencoördinator: Saimi Triemstra

Bestuur 34

Voorzitter: Nils Velders
Secretaris: Roger Caenen
Penningmeester: Guido Mul
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Saimi Triemstra
Activiteitencoördinator: Rubin Spittka
Algemeen lid: Michel Jansen

Bestuur 33

Voorzitter: Peter Pul
Secretaris: Michel Jansen
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Roger Caenen
Activiteitencoördinator: Marijke Hegger

Bestuur 32

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Joeri Frederik
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Vicevoorzitter: Peter Pul
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira
Activiteitencoördinator: Marlies Alma

Bestuur 31

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Hielke Krijnen
Vicevoorzitter: Joeri Frederik
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira

2009 - 2010

Voorzitter: Nick Bel
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Johan Zonderland
Wedstrijdsecretaris: Bart van Lakwijk
Activiteitencoördinator: Stefan Viergever

 

2008 - 2009

Voorzitter: Michiel Roesink
Interim Voorzitter: Harmen van der Land
Secretaris: Johan Zonderland
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Nick Bel
Activiteitencoördinator: Fedde Burgers


2007 - 2008

Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Sannie Verweij
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen


2006 - 2007

Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Maaike Velderman
Penningmeester: Yntze Meijer
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen

2005 - 2006

Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Rombout Wever en Raoul Loeffen
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier

2004 - 2005

Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Joris Brakkee
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier


2003 - 2004

Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Lisenka te Lindert
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Luuk Smeets
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort


2002 - 2003

Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Leontien Barends
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Marcel Kalf
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort


2001 - 2002

Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Marcel Kalf
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon


2000 - 2001

Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Lynda Voorspuij
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon


1999 - 2000

Voorzitter: Ivo Lechner
Secretaris: Erik Sluis
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Richard van de Plas
Activiteitencoördinator: Geert van de Belt


1998 - 1999

Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Activiteitencoördinator: Guus Riteko


1997 - 1998

Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Ewald Borkens
Vice-voorzitter: Jeroen Fikkers
Commissaris boot/activiteiten: Guus Riteko


1996 - 1997

Voorzitter: Klaas Langhout
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Jeroen Jansen
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Vice-voorzitter: Bob van Bree
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel


1995 - 1996

Voorzitter: Jeroen Jansen
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Klaas Langhout
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel


1994 - 1995

Voorzitter: Peter Muller
Secretaris: Jeroen Jansen
Penningmeester: Wouter Veldkamp
Wedstrijdsecretaris: Evert Hageman
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel


1993 - 1994

Voorzitter: Roland Vinkenvleugel
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Ard Wormeester
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put


1992 - 1993

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put
Vice-voorzitter: Onno Grandiek


1991 - 1992

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Geert van Velsen
Vice-voorzitter: Onno Grandiek


1990 - 1991

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Paul Bierbooms
Wedstrijdsecretaris: Martijn Hooimeijer
Vice-voorzitter: Peter van Londen


1989 - 1990

Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Ronald van de Luit
Vice-voorzitter: Lex Pater


1988 - 1989

Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Peter Waanders
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Lex Pater


1987 - 1988

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Henk Dilweg


1986 - 1987

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg


1985 - 1986

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg


1984 - 1985

Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Pieter Bezemer


1983 - 1984

Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Arjen Langbroek


1982 - 1983

Voorzitter: Durk Adema
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg


1981 - 1982

Voorzitter: Pieter van der Zwet
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Frans van der Horst


1980 - 1981

Voorzitter: Douwe van der Kooi
Secretaris: Allard Bruinsma
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg
Vice-voorzitter: Aart de Geus

VOETBAL LOCATIE

Voor navigatie:

Van den Broekweg

2628CS Delft

Algemeen:

Mekelweg 8

2628CD Delft

+31 (0) 6 33025596

BORREL LOCATIE

De TAP:

Brabantse Turfmarkt 9a

2611CK Delft

SOCIAL MEDIA
  • App Store icoon wit
  • Google Play
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter