Bestuur 42
der v.v. Ariston '80

_DSC5834.jpg
Matthijs.jpg
Matthijs van der jagt
Ike.jpg
Ike Huisman

Secretaris 

secretaris@ariston80.nl

Saar.jpg
Sarah van Burk

Penningmeester 

penningmeester@ariston80.nl

Emiel.jpg
Emiel Tomassen

Wedstrijdsecretaris A 

wedstrijdsecretarisA@ariston80.nl

Koen.jpg
Koen van Arem

Vicevoorzitter 

vicevoorzitter@ariston80.nl

Suus.jpg
Susanna Tdlohreg

Wedstrijdsecretaris B 

wedstrijdsecretarisB@ariston80.nl

Joa.jpg
Joaquim Boendermaker

Commissaris Interne Zaken 

internezaken@ariston80.nl

oud-besturen

Bestuur41.jpg
Bestuur 41

Voorzitter: Nwankwo Hogervorst
Secretaris: Vlei Blommers
Penningmeester: Toke Camps
Wedstrijdsecretaris A: Karlijn van Beekum
Wedstrijdsecretaris B: Bouwe van der Poel
Vicevoorzitter: Julian Visser

Commissaris Interne Zaken: Jan Eggink

Coole bestuursfoto
Bestuur 40

Voorzitter: Amerens Bekkers
Secretaris: Anniek Kloosterziel
Penningmeester: Martin de Jong
Wedstrijdsecretaris A: Tom van Berkel
Wedstrijdsecretaris B: Cas Verhoeven
Vicevoorzitter: Isabel van Ommen

Commissaris Interne Zaken: Marilse Nouws

39.jpg
Bestuur 39

Voorzitter: Arjan Andeweg
Secretaris: Anna van den Hoek
Penningmeester: Ties Bongers
Wedstrijdsecretaris: Tomas Raaphorst
Vicevoorzitter: Laura Ahsmann
Commissaris Interne Zaken: Lotte Bodelier

38.jpg
Bestuur 38

Voorzitter: Mitchel Knipscheer
Secretaris: Ineke Lammers
Penningmeester: Tim van Zee
Wedstrijdsecretaris: Wilma Hiemstra
Vicevoorzitter: Arjan van Schendel
Commissaris Interne Zaken: Wim van der Meer

37.jpg
Bestuur 37

Voorzitter: Bob Dijkhuizen
Secretaris: Sietske Imming
Penningmeester: Misha Grift
Wedstrijdsecretaris: Hanna Lanwehr
Vicevoorzitter: Luuk van Koppen
Activiteitencoördinator: Laurens Kinkelaar

36.jpg
Bestuur 36

Voorzitter: David Knops
Secretaris: Laurens Kinkelaar
Penningmeester: Bob Dijkhuizen
Wedstrijdsecretaris: Dick Nieuwenhuizen
Vicevoorzitter: Peter Jamar
Activiteitencoördinator: Tessel Snijders Blok

35.jpg
Bestuur 35

Voorzitter: Viktor de Jonckheere
Secretaris: Jelle Kamsma
Penningmeester: David Knops
Wedstrijdsecretaris: Peter Jamar
Vicevoorzitter: Sanne Aarts
Activiteitencoördinator: Saimi Triemstra

34.jpg
Bestuur 34

Voorzitter: Nils Velders
Secretaris: Roger Caenen
Penningmeester: Guido Mul
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Saimi Triemstra
Activiteitencoördinator: Rubin Spittka
Algemeen lid: Michel Jansen

33.jpg
Bestuur 33

Voorzitter: Peter Pul
Secretaris: Michel Jansen
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Wedstrijdsecretaris: Brian Nanhekhan
Vicevoorzitter: Roger Caenen
Activiteitencoördinator: Marijke Hegger

32.jpg
Bestuur 32

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Joeri Frederik
Penningmeester: Veronika Cheplygina
Vicevoorzitter: Peter Pul
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira
Activiteitencoördinator: Marlies Alma

31.jpg
Bestuur 31

Voorzitter: Stefan Viergever
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Hielke Krijnen
Vicevoorzitter: Joeri Frederik
Wedstrijdsecretaris: Diana Pereira

2009 - 2010

Voorzitter: Nick Bel
Secretaris: Dirk van der Laag
Penningmeester: Johan Zonderland
Wedstrijdsecretaris: Bart van Lakwijk
Activiteitencoördinator: Stefan Viergever

 

2008 - 2009

Voorzitter: Michiel Roesink
Interim Voorzitter: Harmen van der Land
Secretaris: Johan Zonderland
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Nick Bel
Activiteitencoördinator: Fedde Burgers


2007 - 2008

Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Sannie Verweij
Penningmeester: Harmen van der Land
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen


2006 - 2007

Voorzitter: Michiel Roesink
Secretaris: Maaike Velderman
Penningmeester: Yntze Meijer
Wedstrijdsecretaris: Marten Wolff
Activiteitencoördinator: Bas Grimbergen

2005 - 2006

Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Rombout Wever en Raoul Loeffen
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier

2004 - 2005

Voorzitter: Raoul Loeffen
Secretaris: Joris Brakkee
Penningmeester: Klaas Jan Lei
Wedstrijdsecretaris: Rombout Wever
Activiteitencoördinator: Alex Duijnmeier


2003 - 2004

Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Lisenka te Lindert
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Luuk Smeets
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort


2002 - 2003

Voorzitter: Bram van Roermund
Secretaris: Leontien Barends
Penningmeester: Luuk Smeets
Wedstrijdsecretaris: Marcel Kalf
Activiteitencoördinator: Maarten van der Voort


2001 - 2002

Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Marcel Kalf
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon


2000 - 2001

Voorzitter: Erik van de Tillaart
Secretaris: Lynda Voorspuij
Penningmeester: Joost Smeets
Wedstrijdsecretaris: Floris Avezaat
Activiteitencoördinator: Leon Boon


1999 - 2000

Voorzitter: Ivo Lechner
Secretaris: Erik Sluis
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Richard van de Plas
Activiteitencoördinator: Geert van de Belt


1998 - 1999

Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Erwin van Langeveld
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Activiteitencoördinator: Guus Riteko


1997 - 1998

Voorzitter: Gert-Jan van Rie
Secretaris: Marcel van de Berg
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Ewald Borkens
Vice-voorzitter: Jeroen Fikkers
Commissaris boot/activiteiten: Guus Riteko


1996 - 1997

Voorzitter: Klaas Langhout
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Jeroen Jansen
Wedstrijdsecretaris: Jeroen Fikkers
Vice-voorzitter: Bob van Bree
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel


1995 - 1996

Voorzitter: Jeroen Jansen
Secretaris: Marcel Schoemakers
Penningmeester: Mark Buitelaar
Wedstrijdsecretaris: Klaas Langhout
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel


1994 - 1995

Voorzitter: Peter Muller
Secretaris: Jeroen Jansen
Penningmeester: Wouter Veldkamp
Wedstrijdsecretaris: Evert Hageman
Vice-voorzitter: Patrick Lourens
Commissaris boot/activiteiten: Roland Vinkenvleugel


1993 - 1994

Voorzitter: Roland Vinkenvleugel
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Ard Wormeester
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put


1992 - 1993

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Arjan van de Put
Vice-voorzitter: Onno Grandiek


1991 - 1992

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Bert van der Schans
Penningmeester: Richard Ottens
Wedstrijdsecretaris: Geert van Velsen
Vice-voorzitter: Onno Grandiek


1990 - 1991

Voorzitter: Marco Hayes
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Paul Bierbooms
Wedstrijdsecretaris: Martijn Hooimeijer
Vice-voorzitter: Peter van Londen


1989 - 1990

Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Alex Coppoolse
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Ronald van de Luit
Vice-voorzitter: Lex Pater


1988 - 1989

Voorzitter: Erik Olij
Secretaris: Peter Waanders
Penningmeester: Peter-Eric Fransen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Lex Pater


1987 - 1988

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Johan Zijp
Vice-voorzitter: Henk Dilweg


1986 - 1987

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Dirk van Ingen
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg


1985 - 1986

Voorzitter: Pieter Bezemer
Secretaris: Ronald de Kok
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Henk Dilweg


1984 - 1985

Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Frido van Nieuwamerongen
Vice-voorzitter: Pieter Bezemer


1983 - 1984

Voorzitter: Ronald Bon
Secretaris: Niko den Boer
Penningmeester: Reinout Schoonbeek
Wedstrijdsecretaris: Arjen Langbroek


1982 - 1983

Voorzitter: Durk Adema
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg


1981 - 1982

Voorzitter: Pieter van der Zwet
Secretaris: Eric Brasse
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Frans van der Horst


1980 - 1981

Voorzitter: Douwe van der Kooi
Secretaris: Allard Bruinsma
Penningmeester: Aad Bezemer
Wedstrijdsecretaris: Rob van Doesburg
Vice-voorzitter: Aart de Geus